Grono Pedagogiczne
Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Żytnie
w roku szkolnym 2023/24
"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa,
ten może być nauczycielem innych ".
Konfucjusz
- Małgorzata Bus- dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki i geografii
- Dorota Zawalska -nauczyciel kształcenia początkowego, nauczyciel wspomagający
- Katarzyna Rosa - nauczyciel kształcenia początkowego
- Danuta Eliasz- nauczyciel wspomagający, nauczyciel języka polskiego
- Sylwia Kudrzyn- nauczyciel języka polskiego
- Ewelina Kuś -Kręciwilk- nauczyciel języka angielskiego
- Anna Łęgowik- nauczyciel religii, bibliotekarz
- Bożena Oberska - nauczyciel kształcenia początkowego i oligofrenopedagogiki
- Elżbieta Solińska - nauczyciel historii i WOS-u
- Agata Stacherska - nauczyciel przyrody, biologii, opiekun świetlicy
- Elżbieta Makuch -nauczyciel języka polskiego, logopeda
- Marzena Ruta - pedagog szkolny, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający
- Patrycja Piątek- nauczyciel muzyki
- Małgorzata Knop- nauczyciel plastyki, bibliotekarz
- Bogusława Przerada- nauczyciel wychowania fizycznego, techniki i informatyki
- Natalia Berska- nauczyciel j. niemieckiego
- Paweł Zaskórski- nuczyciel wychowania fizycznego i EDB
- Stefania Dynus- nauczyciel chemii i fizyki
- ks. Grzegorz Gajek - nauczyciel religii
- Małgorzata Gołdon- nauczyciel matematyki, nauczyciel wspomagający
- Katarzyna Megger- nauczyciel wspomagający, psycholog
- Magdalena Sienkiewicz- nauczyciel geografii
Rada Pedagogiczna Publicznej Szkoły Podstawowej w Żytnie
w roku szkolnym 2022/23
"Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa,
ten może być nauczycielem innych ".
Konfucjusz
- Ewa Huć - dyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
- Magdalena Dabrowska -nauczyciel kształcenia początkowego, nauczyciel muzyki
- Katarzyna Rosa - nauczyciel kształcenia początkowego
- Danuta Eliasz- nauczyciel wspomagający, nauczyciel języka polskiego
- Sylwia Kudrzyn- nauczyciel języka polskiego
- Ewelina Kuś -Kręciwilk- nauczyciel języka angielskiego
- Anna Łęgowik- nauczyciel religii, bibliotekarz
- Bożena Oberska - nauczyciel kształcenia początkowego i oligofrenopedagogiki
- Elżbieta Solińska - nauczyciel historii i WOS-u
- Agata Stacherska - nauczyciel przyrody, biologii, opiekun świetlicy
- Elżbieta Makuch -logopeda
- Marzena Ruta - pedagog szkolny, pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający
- Małgorzata Bus - nauczyciel geografii i matematyki
- Małgorzata Knop- nauczyciel plastyki, bibliotekarz
- Bogusława Przerada- nauczyciel wychowania fizycznego, techniki i informatyki
- Natalia Berska- nauczyciel j. niemieckiego
- Paweł Zaskórski- nuczyciel wychowania fizycznego i EDB
- Stefania Dynus- nauczyciel chemii i fizyki
- ks. Grzegorz Gajek - nauczyciel religii
- Małgorzata Gołdon- nauczyciel matematyki, informatyki, nauczyciel wspomagający
- Katarzyna Megger- nauczyciel wspomagający, psycholog
- Maciej Kokot- nauczyciel języka niemieckiego
- Agata Nowak- nauczyciel języka polskiego
- Aleksandra Dębska- Bartnik- nauczyciel wspierający