05.06.2021

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO NA PLAKAT

pt. „Moja szkoła jako miejsce, w którym czuję się bezpiecznie i gdzie chętnie wracam po nauce zdalnej”

ORGANIZATOR KONKURSU:

Organizatorem konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Żytnie: P. Natalia Berska, P. Sylwia Kudrzyn, P. Dorota Zawalska.

CELE KONKURSU:

• szerzenie wśród uczniów pozytywnego wizerunku szkoły;
  • promowanie pozytywnych postaw związanych ze szkołą – życiem szkolnym i społecznością szkolną;
  • promocja szkoły;
  • rozwijanie umiejętności plastycznych.

UCZESTNICY KONKURSU:

Uczestnikami konkursu są uczniowie klas I-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Żytnie.

WARUNKI KONKURSU:

Uczestnicy konkursu wykonują plakat nt. „Moja szkoła jako miejsce, w którym czuję się bezpiecznie i gdzie chętnie wracam po nauce zdalnej” dowolną techniką plastyczną w formacie co najmniej A3. Plakaty należy opatrzyć metryczką umieszczoną na odwrocie pracy, zawierającą: imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Uczestnik może wykonać tylko jedną pracę.

Przekazując pracę na konkurs autor zgadza się na jej ekspozycję oraz na opublikowanie fotografii plakatu na stronie internetowej szkoły oraz na facebooku.

Plakaty należy dostarczyć do dnia 14 czerwca 2021r. do Pani Natalii Berskiej, Pani Sylwii Kudrzyn lub Pani Doroty Zawalskiej.

KRYTERIA OCENY:

• Zgodność plakatu z tematem;
  • Oryginalność pracy;
  • Estetyka wykonania plakatu.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!