ŚLUBOWANIE KLASY PIERWSZEJ.

19.10.2022

13 października 2022r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ŚLUBOWANIA KLASY PIERWSZEJ. Takie wydarzenie nie mogło odbyć się bez honorowych gości. Na uroczystości obecni byli: DYREKTOR SZKOŁY- Ewa Huć, WÓJT GMINY ŻYTNO – Mirosław Ociepa, SKARBNIK - Anna Czerkiewska, KOORDYNATOR DO SPRAW OŚWIATY – Angelika Budkiewicz, RADNA GMINY ŻYTNO – Jolanta Grzegorczyk, WICEPREZES CZĘSTOCHOWSKIEGO BANKU SPÓŁDZIELCZEGO JURA BANK – Michał Falana, KIEROWNIK POSTERUNKU POLICJI W ŻYTNIE – Piotr Kocimski, DYREKTOR PRZEDSZKOLA – Grażyna Konderak, KIEROWNIK GMINNEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ - Barbara Soroczyńska, PRZEWODNICZĄCY RADY RODZICÓW – Marian Sokoliński, PIELĘGNIARKA SZKOLNA – Danuta Rumin, RODZICE uczniów klasy pierwszej, Nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni: pani Katarzyny Rosy zaprezentowali program artystyczny, w którym pokazali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów oraz akt pasowania na ucznia. Tym samym dzieci zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Żytnie. Na zakończenie uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Kochane Pierwszaki! Życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!